Proszę o pomoc w złożeniu/kupnie roweru

Chcesz kupić rower i nie wiesz jaki wybrać ? Tutaj piszemy o poradach zakupowych.

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Proszę o pomoc w złożeniu/kupnie roweru

Postprzez vvaldi » 8 cze 2018, o 00:09

Witam zauważyłem że trochę mało się tu dzieje na forum ale też co poniektórzy zostali. To mój pierwszy post więc najpierw się przywitam, Waldek z Gdańska to ja, nietuzinkowy rudy 30 latek z rosnącym brzuchem piwnym :) 178cm wzrostu 85 kg wagi.

Mam ogromną prośbę do ludzi którzy w na rynku rowerowym trochę się znają. Chchciałbym stać się posiadaczem roweru typu Ostre koło/Single speed z piasta flip flop, bo nie wiem jeszcze czy Ostre koło to coś dla mnie, a tak mam jakiś wybór. Poczytałem wcześniejsze posty i w sumie dobrze bo nie zamówiłem roweru PolkaBikes. Budżet 1500zł zł, Chcę złożyć rower dla siebie do codziennej jazdy do pracy, wiem że manualnie dam radę, bo nie z tych którzy patrzą na śrubokręt i zastanawiają się nad dziwnym kształtem tego wibratora. Ale jeśli w tym budżecie idzie kupić gotowca na fajnym osprzęcie to czemu nie.

Rower będzie służył do zrzucania brzucha i budowania formy, bo z ostatnich sportów jakie uprawiałem to profesjonalne wcinanie kebsów i zapijanie dobrym piwkiem.

Ja wiem że to duża prośba ale po prostu się nie znam na firmach i osprzętach. Dlatego postawie i wypiję piwo, albo 2, no może 3, ostatecznie 4, każdemu i z każdym kto by zechciał podzielić się wiedza w doborze komponentów mojego przyszłego pochłaniacza kilometrów...... i kalorii.

Wymagania:
- Jak pisałem wcześniej piasta flip flop
- Rama podobają mi się klasyczne z rury stalowej i kształtkami lutowanymi, ale połknę wszystko jak pelikan jeśli przekonasz mnie że to lepsze.
- kierownica rogi byka
- hamulec przód pivot
- koła, obręcze wysoki stożek, opony - nie chciałbym takich niewyobrażalnie wąskich, coś uniwersalnego
Reszta po prostu dobra :) Bo nie znam się na tym

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
vvaldi

Powrót do Kupujemy rower