Przywitaj się

Tutaj ogłaszamy ważne sprawy dla naszego forum oraz serwisu.

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Re: Przywitaj się

Postprzez Edmar » 2 maja 2016, o 15:39

Witam,
jestem z okolic Krakowa, chcę złożyć OK i liczę na Wasze doświadczenie.

Pozdrawiam
Edmar

Postprzez P-I-O-T-R-A-S » 3 maja 2016, o 20:23

Cześć, chcę złożyć dla siebie OK/single. Zaczynam dopiero :roll:
Pozdrawiam, Piotr
P-I-O-T-R-A-S

Witam i pozdrawiam z Tczewa

Postprzez gruszczynda » 1 cze 2016, o 09:31

Cześć.Nazywam się Dominik i jestem z Tczewa na Pomorzu. Szukałem forum o ostrym kole i trafiłem na wasze bo spośród dostępnych w necie wasze wydało mi się najciekawsze.Powiem tak,zajarałem się ostrym kołem na maksa i postanowiłem zbudować go na bazie starej kolarki powiedzmy Romet. Mam pytanko do was,czy warto budować rower na bazie starego sprzętu czy kupić nową ramę robiona przez firmę. Chodzi mi o dostępność części bo wiem,ze stare kozy mają support z ok na klin,a wszystkie dostępne korby mają kwadrat.
Na pewno będę często korzystać z waszego,a teraz także i mojego forum.
Pozdrawiam.
gruszczynda

Postprzez yaszczy » 9 cze 2016, o 16:18

Witam wszystkich użytkowników forum! Nazywam się Paweł jestem z Chełma. Od kilku lat jeżdżę na Cinelli Mash Grey. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie jakiś nowy projekt rowerowy. Mam nadzieję znaleźć tutaj inspirację dla siebie!
yaszczy

Rower: Cinelli Mash Grey

Postprzez Buczek » 11 cze 2016, o 23:52

Siemka, jestem Piotrek, jestem z Krakowa, nie dawno złożyłem pierwsze OK ;)
Buczek

Postprzez Naxus » 12 cze 2016, o 00:51

Siemanko

nazywam się Krystian i jestem z Wrocławia, oprócz setek kilometrów miesięcznie robionych autem, staram się jak tylko mam możliwość śmigać tutaj na rowerze. Po paru szosach i jednym OK postanowiłem sprzedać cały stary sprzęt i złożyć coś klasycznego, dzięki czemu trafiłem tutaj. Czasem trzeba jakiejś rady lub pomysłu, więc już dawno czytałem to forum, jednak chwila musiała minąć nim zmobilizowałem się do założenia konta :P

Pozdro!
Naxus

Rower: Romet Super

Re: Cześć! - Olsztyn represent

Postprzez wipeoutSpoon » 14 wrz 2017, o 11:30

Cześć, mieszkam od niedawna w Olsztynie i poszukuję ludzi z którymi będzie można pojeździć trochę. Mam już drugie OK: 1. Romet Huragan, 2. Wydaje mi się, że jest to Romet Sport(jak już uda mi się zrobić zdjęcia, poproszę o jakąś ekspertyzę w odpowiednim dziale :) ). Mam mega nadzieję, że dowiem się wielu ciekawych informacji z forum, jak również uda mi się z waszą pomocą znalezienie kilku drobiazgów potrzebnych do skompletowania roweru. Pozdrawiam wszystkich
wipeoutSpoon

Rower: Romet

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy naszego forum rowerowego