hample

Porozmawiajmy o Bike Polo, czyli ostre koło, kij i piłka...

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

hample

Postprzez lazylab » 12 sie 2012, o 21:21

Chce kupić hamulec do gry w polo ( dlatego o tym wspominam, bo akurat podczas gry w polo hamulec ciśnie się co kilka sekund ). Mój dotychczasowy, starego rodzaju szczęki, nie dość że słabo hamuję, ale to może by się zmieniło gdybym kupił jakieś wyczesane klocki, to przede wszystkim ciężko działa. Po 20 min gry ręki nie czuję. Dla tego chciałem łyknąć jakiś spoko szosowy nowoczesny champel w systemie Dual Pivot. Szukałem na allegro bo chciałem kupić coś z shimano np Tiagra, Sora, 105, każdy z nich to wydatek ok 80- 100 ( za sam przód, bo na początku pójdę tylko w przedni ). Dziś znalazłem na allegro to http://allegro.pl/show_item.php?item=25 ... d00be2ff62
Ktoś to zna? Wychodzi 50 pln, ale boje się że kupię tandetę? Co robić? Zaryzykować to ^ , czy kupić sprawdzonego, dorższego Shimano....
Nie znam się na hamulcach bo do tej pory jeździłem bez.. ;)
lazylab

Obrazki: 4

Re: hample

Postprzez gkrs » 22 sie 2012, o 10:06

Wygląda dobrze, cena raczej rozsądna. Sam się nad nimi zastanawiałem dopóki nie okazało się, że potrzebuję hamulec o zasięgu ponad 60mm. Dodam, że też się nie znam :/
gkrs

Re: hample

Postprzez Sliwek93 » 23 sie 2012, o 09:32

Jam ma na zbyciu fajny hampel shimano tourney złoty kolor :)
Jak byś chciał to na pewno taniej a w Wawie odbierzesz osobiście.
Sliwek93

Powrót do Bike Polo