Opony Michelin dynamic sport

Testujesz, testowałeś, masz, polecasz, odradzasz... podziel się testami sprzętu! Sklepom i producentom dziękujemy, sami testujemy!

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Opony Michelin dynamic sport

Postprzez MateMan » 9 sie 2014, o 14:38

Szczerze to mocno nie polecam tych opon do chyba żadnego typu roweru ;) Pękały-odlatywały kawałki gumy po jezdzie z ekipą PNT na delikatnych kamieniach/szutrach.Przebicia bywały non stop i na asfalcie i na szutrze. Na pewno nie nadają się do skidowania ponieważ u mnie tylna po 6 skidach na mokrym betonie już się "łuszczyła" a na asfalcie zdzierała się niczym szalona. Po tych dosłownie paru przejściach jej grubość była wielkości papieru przez co kwalifikowana była do wymiany.Kupiłem komplet Rubeny flash i jak na razie jestem z nich zadowolony.
Pozdrawiam ! :)
MateMan

Rower: Continental

Re: Opony Michelin dynamic sport

Postprzez koń » 14 sie 2014, o 21:38

Zwykłe dynamici są równie chujowe
koń

Postprzez Kaspa » 21 kwi 2015, o 16:31

Ja się nie zgodzę. Na obecnym komplecie jeżdżę drugi sezon, i mimo ciągłych skidów nie widze jakichś strasznych uszkodzeń opony :)
Kaspa

Postprzez silver11x » 5 maja 2016, o 09:23

Dzięki za radę właśnie chciałem wymienić oponę na taką ale po tych opiniach jednak zrezygnowałem :p
silver11x

Powrót do Testy sprzętu