[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[mostek+riser] Czarny Trusrativ - ostrekola.pl - Ostre Koło Forum

[mostek+riser] Czarny Trusrativ

Stare ogłoszenia z giełdy serwisu ostrekola.pl

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

[mostek+riser] Czarny Trusrativ

Postprzez GoogolpleX » 4 paź 2013, o 15:57

Sprzedam set mostek i kierownica. Jest to Trusrativ, zapytacie czemu Trusrativ, jest to komplet sprowadzony z Chin (tak jak co drugi mostek Truvativ na alle). Cały set jest sztywny i dość lekki. Gięcie risera jest bardzo wygodne i niebrzydkie. Kokpit bardzo mi się podoba, ale zamówiłem kierownicę 25,4 mm, więc czeka mnie zmiana. Sprzedać chcę, choć wiem, że po jakimś tygodniu jazdy z b123 zacznę rozpaczliwie szukać jakiegoś zastępstwa.
Kierownica przycięta do 38 cm.
Mostek 80mm +-7. Mocowanie kierownicy 31,8 mm.
Dorzucam nawiniętą owijkę. Jest nawinięta krzywo i nie ma jednego korka, więc w zasadzie do wymiany albo do zamęczenia i wtedy do wymiany.
Interesuje mnie 50 zł + przesyłka lub chętnie wymiana na jakiś niegłupi mostek 1 1/8 z mocowaniem kierownicy 25,4 mm. Możemy również się potargować na PW ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
GoogolpleX

Rower:

Powrót do Archiwum giełdy