[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Puch Cavalier SS - ostrekola.pl - Ostre Koło Forum

Puch Cavalier SS

Ogólnie o Single Speed.

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Puch Cavalier SS

Postprzez stfn » 11 paź 2014, o 17:54

Cześć,

Od jakiegoś czasu siedzę nad renowacją starego turystyka wygrzebanego w internecie i dzisiaj chciałbym pokazać wam tego wyniki. Najpierw trochę historii, na zdjęciu w aukcji rower ten wyglądał tak:

Obrazek

Jak widać nie był w stanie idealnym, austriak nie płakał jak sprzedawał. No cóż, dokupiłem parę brakujących części i przy pomocy zacnej ekipy udało się osiągnąć coś takiego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Brakuje jeszcze owijki, ale to dlatego, że nie zdecydowałem się jeszcze nad kolorem. Najbliżej chyba jestem białej. Pierwszą rzeczą do wymiany pewnie będą pedały na jakieś z noskami.
Ostatnio edytowano 12 paź 2014, o 12:56 przez stfn, łącznie edytowano 1 raz
stfn

Re: Puch Cavalier SS

Postprzez dumano » 12 paź 2014, o 03:16

zdjęcia nie działają:P
dumano

Rower:

Postprzez stfn » 12 paź 2014, o 12:57

Dobra, jednak dropbox jest bez sensu. Przeniosłem gdzie indziej i już powinny działać.
stfn

Postprzez Baron » 16 paź 2014, o 00:08

bardzo spoko Ci to wyszło :) daj tylko owijkę na kierownice :)
Baron

Obrazki: 13
Rower:

Postprzez Joshua Johnnes » 17 paź 2014, o 15:09

Wypolerowałbym również klamki na lustro. Tak czy inaczej good job :)
Joshua Johnnes

Rower:

Powrót do Single Speed