[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Przemyślana budowa roweru - ostrekola.pl - Ostre Koło Forum

Przemyślana budowa roweru

Jeśli budujesz lub remontujesz swój rower na ostre koło to jest miejsce do dyskusji

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Re: Przemyślana budowa roweru

Postprzez Mati » 28 wrz 2015, o 00:36

risera nie będzie, o nie.

@pugy może i masz rację... Ale już za późno, mam taki mostek, więc na razie będzie taki. Zobacze jak mi pasuje baran, może w przyszłości zamiast zmieniać mostek, zmienię barana na bycze z lemondką. Na razie zostaje ten most i ten baranek, które kupiłem. Ale dzięki za opinię, wezmę to pod uwagę, gdy będę coś zmieniał.

UPDATE: pedały chyba jednak będą szosowe Shimano R540
Mati

Obrazki: 2

Postprzez 27RingBling » 30 wrz 2015, o 03:26

Ja to chcę zobaczyć sfitowane wszystko. O ile wizualnie to kocur to ciężko wyobrazić mi sobie fizjonomie osoby ujeżdżającej to, z baranem jakimś dużym to już w ogóle. Slenderman.
27RingBling

Rower:

Postprzez Mati » 30 wrz 2015, o 10:42

tak jak napisałem - siodło będzie na pewno sporo niżej, a tego barana nie nazwałbym dużym. Może kiedyś wpadnie bycze z lemondką.
Slendermanem bym się nie nazwał, ale nogi i ręce mam raczej długie : p
Mati

Obrazki: 2

Postprzez liguś » 30 wrz 2015, o 19:45

tu chodzi raczej o to co będziesz widzieć przy dolnym chwycie, bo na razie to wydaje się, że tylko kawałek przedniej opony :D
liguś

Rower:

Postprzez Iszczwan » 30 maja 2016, o 22:50

Nie śledziłem całości, ale pamiętaj o dokręcaniu kluczem dynamo, bo mi sztyca ostatnio strzeliła, a i kierownica idzie chyba w tę stronę... oczywiście alli

Sterówki musisz zostawić tyle żeby mostek trzymał rurę kawałek poniżej końca, żeby jak nałożysz ekspander nie okazało się że górna podkładka nie bedzie miała się na czym trzymać. Czyli bezpiecznie 1 podkładka z dołu 1 z góry.
Iszczwan

Rower:

Poprzednia strona

Powrót do Budowa ostrego koła