[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/prime_links.php on line 129: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/prime_links.php on line 130: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/prime_links.php on line 129: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/prime_links.php on line 130: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Mielec + Leader i806TR - ostrekola.pl - Ostre Koło Forum

Mielec + Leader i806TR

Wszystko odnośnie części i akcesoriów do ostrego koła.

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Mielec + Leader i806TR

Postprzez Morwell » 12 mar 2016, o 15:04

SIemka wszyskim. To mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość ;)
Przymierzam się do ramy Mielca i tu pytanie do Was czy widelec Leader i806TR będzie dobrze się komponwał z MIelcem? W pierwszej kolejności zakupię raczej widła, gdyż póki co nie mam fundusza na samą rame

http://allegro.pl/widelec-carbon-leader ... 72230.html takiego znalazłem na allegro, chyba że macie jakieś ciekawsze propozycje, jestem otwarty ;) zależy mi na zwartej konstrukcji, obecnie mam favorita który wygląda jak jamik... ;/

Sama ramę będę chciał zamówić w podobie viewtopic.php?f=4&t=10701

Pozdrawiam
Morwell

Rower:

Re: Mielec + Leader i806TR

Postprzez pugy » 12 mar 2016, o 18:24

Z tym widelcem Leadera na pewno nie uzyskasz takiego małego prześwitu jak w Mielcu z linka. Na twoim miejscu poszukałbym na http://www.aliexpress.com bo pamiętam że były tam widelce alpinopodobne.

Btw. te leadery z allegro to właśnie widelce z aliexpress za 40$
pugy

Postprzez Morwell » 19 mar 2016, o 10:31

Dzieki za odpowiedz. Patrzyłem tam i jest bardo duży wybór, ale teraz pytanie na co zwracać uwagę w wyborze żeby zminimalizować prześwit. Niestety samej alphiny nie ma :/

A może ma ktoś dojście do alphiny w przyzwoitej cenie ?
Morwell

Rower:

Postprzez sLim » 19 paź 2016, o 20:16

Srogi odkop, ale sam mam ten set (mielec + ten wideł), tutaj masz jak to się prezentuje http://www.pedalroom.com/bike/mielec-superb-21517
Żeby prześwit był jak najmniejszy patrz na offset (wyprzedzenie) widelca, im mniejsze, tym lepiej.
Alpina nowa to wydatek 5 stów, chyba w Dolan Bikes.
sLim

Postprzez Morwell » 16 gru 2016, o 01:13

Aż się zdziwiłem ze ktoś jeszcze odpisał ;D No 5 stówek trochę boli, ale do wiosny jeszcze trochę czasu, wiec może uda mi się coś upolować. Wgl ciężko znaleźć widelec ze stosunkowo niskim offsetem ;/
BTW Twój mielec jest w standardowej geometrii czy coś zmieniałeś?
Morwell

Rower:

Powrót do Części i akcesoria