Zabezpieczacie się?

Wszystko odnośnie części i akcesoriów do ostrego koła.

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Re: Zabezpieczacie się?

Postprzez norman23 » 4 paź 2013, o 12:13

Mam o tyle komfortową sytuację że nie muszę zabezpieczać swego roweru jest tak charakterystyczny że wiadomo że to mój i nikt go nie ruszy zwykle go zostawiam w jednym miejscu także wiadomo że całe życie tam stoi i będzie stał. ;) Warto mieć znajomych w razie jak by się rower zgubił to ten rower znajda i pomogą ;)
www.drogadodomu.info - zachęcam do odwiedzenia
norman23

Rower: Rower xD

Postprzez krusto » 4 paź 2013, o 23:16

Najgorsze w tych miastach monitorowanych jest to, ze predzej wylapiesz mandat za szczanie lub picie w miejscu publicznym niz znajda nagranie ze skradzionego roweru ;)

Sam mam lancuch do zapiec motocyklowych i jak do tej pory daje rade ( nie zapeszajac) i nie dzwigam go w torbie ani na ramie, a swoje wazy w chuj, owijam go wokol pasa i przez to jest zawsze na wierzchu i do ogniwa przypinam karabinek z kluczami.
krusto

Rower: Dolan PreCursa

Postprzez Pawel4freak » 4 paź 2013, o 23:19

jak się wywalisz to zaboli twoje nerki
Pawel4freak

Obrazki: 3

Postprzez krusto » 4 paź 2013, o 23:37

po pierwsze wisi na biodrach, po drugie nauczylem sie upadac, po trzecie staram sie nie upadac..
krusto

Rower: Dolan PreCursa

Postprzez Mrr » 5 paź 2013, o 09:48

krusto napisał(a):po pierwsze wisi na biodrach, po drugie nauczylem sie upadac, po trzecie staram sie nie upadac..

Starać to się możesz, ale upadki przynajmniej moje wszystkie były z winy innych na drogach. Kiedyś tak woziłem łańcuch dziesiątkę, właśnie na biodrach. Jak poleciałem przez otwarte drzwi samochodu zaparkowanego przy ulicy myślałem że się porzygam z bólu kiedy między asfaltem a moją miednicą, czy jak kto zwał biodrem był ten łańcuch. U-locka też nie wożę przez to za paskiem. Lepiej przypiąć do torby.

A najbezpieczniej jest jak niektórzy z forum mówią jest nie rozstawać się z rowerem ani na moment:)
Mrr

Rower: Biedny.

Postprzez dao » 5 paź 2013, o 09:54

Regulaminy większości obiektów posiadają zapis 'zakaz wprowadzania rowerów'. Wystarczy zatem go wnieść, tudzież odkręcić przednie koło (wtedy zamiast roweru mamy części rowerowe). Działa, przetestowane w kilku centrach handlowych, szpitalu, urzędzie miasta, a nawet na komendzie policji.
dao

Obrazki: 0
Rower: Focus Cayo Evo 3.0 & Ridley X-Bow

Postprzez Pawel4freak » 5 paź 2013, o 10:03

Pani w sklepie dziwnie się na mnie patrzyła jak niosłem rower na ramieniu ;(
Pawel4freak

Obrazki: 3

Postprzez Mrr » 5 paź 2013, o 10:50

To tylko kwestia przyzwyczajenia tych pań ze sklepów i będą się znów ładnie uśmiechać zamiast dziwnie patrzeć;)
Mrr

Rower: Biedny.

Postprzez Mozz » 1 lis 2013, o 17:56

Niektórzy jednak za punkt honoru stawiają sobie postawienie na swoim i nie popuszczą. "Co pan będzie ze mnie idiotę robił" itd. Ale zazwyczaj jest tylko uśmieszek, bo w sumie rower wprowadzony nie został, a gościu z rowerem na plecach wygląda dość komicznie :)
Mozz

Rower: zwykły jendoślad

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Części i akcesoria