Shimano Golden Arrow vs. Suntour VX - nowy support ?

Wszystko odnośnie łańcuchów, pasków, przerzutek, manetek, kaset, korb, suportów itp.

Moderatorzy: grzegosz., Shivn, pugy, kams, Skibek, beret

Shimano Golden Arrow vs. Suntour VX - nowy support ?

Postprzez Adamonium » 24 maja 2017, o 21:40

Jako nowy forumowicz na wstępie witam wszystkich :)

Przerabiam starą szosę Kirsch na ostre, oryginalnie ma założone korby Shimano Golden Arrow z dwoma blatami, kupiłem nowe jednorzędowe Suntour VX, z góry mówię że pierwszy raz składam ostre koło i staram się w miarę ciąć koszty, zastanawiam się teraz nad supportem, nie mam jeszcze wszystkiego u siebie żeby poprzymierzać i nie wiem czy będzie potrzebny nowy z jakąś krótszą ośką (coś czuję że jednak będzie), czy wogóle Suntoury wejdą na tę oryginalną oś... Ten obecny wydaje się być całkiem sprawny, nic nie trzeszczy, nie trzaska itd. Może wogóle nie ma sensu czegoś tu wymieniać tylko wywalić mniejszy blat i coś pokombinować żeby linia łańcucha była prosta ? Da się już coś powiedzieć na tym etapie ?

Wybaczcie jeśli coś źle rozumuję, ale temat ostrego ogarniam dopiero od paru dni, nie obrażę się za poprawki ;)
Adamonium

Rower: Stara szosa Kirsch

Powrót do Napęd rowerowy